ZEBRANIE KOŁA SEiRP w dn.10.03.2015r.

2015-03-12 20:43

           Dnia 10.03.2015r. w sali konferencyjnej KPP w Grajewie odbyło się zebranie członków Koła SEiRP, połączone z uroczystymi obchodamy Święta Kobiet.

           W spotkaniu udział wzięli zaproszeni goście: Komendant Powiatowy Policji mł.insp.Krzysztof Budziński, I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji mł.insp.Wiesław Mursztyn, Przewodniczący  NSZZP asp.Szymon Górski, Burmistrz Rajgrodu(Zastępca Prezesa naszego Koła) Ireneusz Gliniecki oraz członkowie zrzeszeni w naszym Kole. Po uroczystym powitaniu Prezes Koła Jan Bęś złożył życzenia Paniom z okazji Dnia Kobiet jednocześnie wręczając upominki w postaci czekoladek. W rewanżu Panie również złożyły życzenia mężczyznom, gdyż 10 marca jest z kolei ich świętem. Kol.Irena  Ćwikowska-Fadrowska zaprezentowała wspaniałą kartę wraz z życzeniami,przekazując ją na ręce Prezesa Koła. Do życzeń dołączyło się Kierownictwo KPP w Grajewie wraz z Prezesem NSZZP oraz Burmistrzem Rajgrodu.

            W dalszej części spotkania Prezes Koła zdał relację ze Zjazdu Przewodniczących wszystkich Kół województwa podlaskiego, który odbył się w KWP w Białymstoku.Zachęcał również, aby przy rozliczeniach rocznych tzw.PIT, przekazywać 1% z podatku na nasze SEiRP.

W trakcie dyskusji poruszony został problem opóźnionych wpłat rent i emerytur na konta bankowe. Dyskutowano również o zorganizowaniu w okresie letnim wspólnej wycieczki autokarowej.

            Spotkanie przebiegło w miłej i sedecznej atmosferze. Przy kawie i słodkościach nie  zabrakło wspomnień z minionych lat i o tych co już odeszli

na tzw. wieczną służbę.

                             Patrz relacja foto------> FOTOGALERIA