Zebranie sprawozdawcze i obchody Dnia Kobiet 2012-03-06

2012-03-07 13:29

       Dnia 06.03.2012r o godz. 10.00 w sali konferencyjnej KPP w Grajewie odbyło się zebranie członków Koła SEiRP połączone z obchodami Dnia Kobiet. Zebranych oraz gości w osobach pana Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie mł.insp.Marka Przybyszewskiego i Przewodniczącego NSZZ P pana Bogdana Kukowskiego, powitał prezes Koła SEiRP pan Jan Bęś. Następnie przedstawił sprawozdanie z działalności koła za ubiegły rok, jak również apel Prezesa ZG SEiRP o przekazywaniu 1% podatku na rzecz SEiRP w trakcie przeprowadzania rozliczeń PIT. Z zebranego w ten sposób funduszu,będą przydzielane przez ZG  zapomogi pieniężne osobom w trudnej sytuacji życiowej po uprzednim złożeniu specjalnego wniosku. Wszyscy zebrani otrzymali okolicznościowe kalendarzyki z logo SEiRP i informacją o przekazaniu 1% swojego podatku.

     W dalszej części zebrania w poczet  członków koła przyjęto nowych emerytów:

                                               1.pana Jana  Truszkowskiego

                                               2.pana Marka Łajewskiego

Nowi członkowie otrzymali z rąk Prezesa Koła legitymacje członkowskie oraz odznaki SEiRP.

Z uwagi na podeszły wiek i kłopoty zdrowotne ,rezygnację z funkcji sekretarza Zarządu Koła złożył pan Jan Sulewski.Rezygnacja została przyjęta i jednogłośnie na to miejsce wybrano nowego sekretarza pana Andrzeja Gulana.

      Z uwagi na zbliżające się święto Dnia Kobiet, Prezes Koła w imieniu wszystkich panów  złożył paniom emerytkom najserdeczniejsze życzenia i wręczył każdej z pań skromne bombonierki.W swoim imieniu życzenia złożył również pan Komendant Powiatowy Policji,dziękując jednocześnie wszystkim za owocną współpracę i integrowanie się emerytów z czynnymi policjantami.

      W  trakcie dyskusji były zapytania o przynależność do KKOP przy KPP w Grajewie.Informacji na ten temat udzielił przewodniczący NSZZP pan Bogdan Kukowski.Chętni do wstąpienia do kasy mogą bliższe informacje uzyskać w Zarządzie Koła SEiRP przy KPP w Grajewie pokój nr 226 w każdy wtorek w godz.10.00-12.00.

     Zebranie przebiegło w miłej i serdeczniej atmosferze.

                    

                                    patrz fotogaleria-------->